KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13735065
nr 1373 5065
O Bernander, Sofia Kyrka. Signerad, daterad 1975. Olja på duk, 65x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:24:09
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm